Mano nuotrauka
Sveiki, Esu Inga. Ilgą laiką ieškojau geros idejos, kurios procesas kaitintu mano sielą, o jos vaisiai atneštų tikrą palaimą kūnui. Visai netikėtai, kaip žaibas idėjos įsiskverbė į mano erdvę ir sujaukė jau senai nusistovėjusius jausmus. Kasdieninė rutina nebeatrodė tokia įkiri, o visi daigtai įgavo naujas ir ryškesnes spalvas:) Mielos Moterys, Mergaitės, Mylimos Princesės - kviečiu ir jus bent vieną kart prisiliesti prie bet kokios Meno israiskos ir pasijust nekasdieniska, ipatinga.. Ir Dvasiskai TURTINGA!!!

Siuvimas

Vienas iš tragiškiausių dalykų, kurį žinau apie žmogaus prigimtį yra tai, kad mes visi linkę atidėlioti gyvenimą. Mes visi svajojame apie stebuklingą rožių sodą virš horizonto-vietoj to, kad gerėtumės rožėmis, kurios žydi už mūsų lango.

Iš mano bliuzkutes i Tajos šokių suknelę :))Žirniukes kostiumas - siuvo Tane :)


DABAR jIS KABA PAS MAN VIRTUVEJE. STENGIUS VISAD TEN IMEST TELEFONA, KAD VISADA TURETU SAVO VIETE - AUKSCIAU NUO VAIKU..
 KOSMETINE  MAKIAŽO TEPTUKAMS

GĖLYTĖS DOVANŲ ĮPAKAVIMUI PAPUOŠTI


Padaryti  daug gėlyčių. paskatino įvikis, kai staigiai reikėjo suorganizuot dovanėlę, tada pamaniau, butu gerai jei butu užsilikusių gėlyčių, kurias dariau anakart.....  tačiau neužsiliko :(( 
Dovanėlė apsiėjo be jų...
Iškart kitą dieną emiausi darbo:))
Prikarpiau  kažkur per 300  tekstilės rutukiukų, juos visus apdeginau, veliau  deliojau ir siuvau. iš pradžių rankom, o po to išmasčiau visa tai atlikt  siuvimo mašina, taip buvo daug greičiau. veliau teko kiekvienai gelytei surasti ir prisiuti sagute, štai dabar visados po ranka  turesiu gražu elementą  dovanėlei papuošti:)) 
maišelis gėlytėm susidėti:)

 


Kantrybė ir atkaklumas turi stebuklingą galią, nuo kurios sunkumai išnyksta ir kliūtys dingsta.