Mano nuotrauka
Sveiki, Esu Inga. Ilgą laiką ieškojau geros idejos, kurios procesas kaitintu mano sielą, o jos vaisiai atneštų tikrą palaimą kūnui. Visai netikėtai, kaip žaibas idėjos įsiskverbė į mano erdvę ir sujaukė jau senai nusistovėjusius jausmus. Kasdieninė rutina nebeatrodė tokia įkiri, o visi daigtai įgavo naujas ir ryškesnes spalvas:) Mielos Moterys, Mergaitės, Mylimos Princesės - kviečiu ir jus bent vieną kart prisiliesti prie bet kokios Meno israiskos ir pasijust nekasdieniska, ipatinga.. Ir Dvasiskai TURTINGA!!!

mano muiliukai:)
Gyvenimas yra dabar

Mes ne mažai  laiko turime, bet daug jo prarandame. Gyvename ne trumpą gyvenimą, bet padarome jį tokį. Mokantiems pasinaudoti,  gyvenimas  ilgas. Dažnai kažkam vis tarnaujame, tik nepriklausome sau. Prisimink kada tiksliai įvykdei savo užmojus, kiek dienų praėjo taip, kaip buvai numatęs, kada galėjai atsidėti sau, kada veidas buvo ramus, kada siela nedrebėjo, koks per tokį laiką padarytas darbas tikrai priklauso tau.
Veiklos matmenys nukeliami į tolybes, o juk svarbiausias nuostolis yra atidėliojimas: iš mūsų ištraukia kiekvieną dieną, žadėdamas ateitį, jis išplėšia dabartį.
Didžiausia kliūtis – laukimas: jis priklauso nuo rytojaus ir žudo šiandieną.
Jūs tvarkote tai, kas likimo rankose, atmesdami tai, kas jūsų pačių rankose.
 Ko laukiate?
Visa kas ateis, yra neaišku, taigi gyvenkite tuojau pat.
 Tai ką dabar veikiame yra trumpa, ką veiksime – netikra, o ką jau nuveikėme – užtikrinta.Mano muiliukai :)))  2010 m. Ziema

  

 Virtuvinis muilas
Brokas:)))))))